ביוטכנולוגיה

ביו-טק, אגרו-טק ופוד-טק הם תחומים עם מאפיינים ייחודיים. ב-SRK יש לנו ניסיון רב בייצוג חברות מגוונות בשלבי פיתוח שונים בתחומים אלו.
ייצוג זה כולל ייצוג של לקוחותינו בהתנהלותם עם אוניברסיטאות ומוסדות אקדמיים ומחקריים אחרים, הסכמי רישוי הנוגעים לקניין הרוחני של החברה ומיזמים משותפים עם תאגידים מובילים בתחום. יש לנו גם ניסיון רב בייצוג אקדמאים וחוקרים שפיתחו קניין רוחני בהתנהלותם עם תאגידים המעוניינים להשתמש בקניין רוחני זה באופן מסחרי.
כפי שאנו עושים עם כל לקוחותינו, אנו מסייעים ללקוחותינו בתחום הביו-טק והאגרו-טק בסיוע המשפטי הדרוש להם לבניית עסק מוצלח, החל משלב הקמתה של העסק ועד ליציאה או 'אקזיט', בהתאם לרצונותיו, דרישותיו וצרכיו של הלקוח. סיוע זה כולל ייעוץ משפטי בשלבים כגון התאגדות וממשל תאגידי, עסקאות גיוס הון, הסכמים מסחר והסכמים עסקיים, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי טכנולוגיה וקניין רוחני, מיזוגים ורכישות, הנפקות ראשוניות ודיווחים לרשויות ניירות ערך וייעוץ כללי לתאגידים.

אודות SRK

SRK מספקת שירותים משפטיים בהתאמה אישית באיכות גבוהה. אנו משרד עורכי דין שניגש לכל משימה עם מומחיות מקצועית והבנה מעמיקה של היעדים העסקיים של לקוחותינו. לרבים מלקוחותינו יש פעולות או לקוחות ברחבי העולם, ואנחנו מחויבים לתקני הזמן של קהילה עולמית.

האם אהבת את התוכן שלנו? שתף אותו עם חבריך:

עסקאות לדוגמה: ביוטכנולוגיה

סייענו לתאגידים ישראלים רבים בהקמת חברות בנות בארה"ב ועזרנו להם לעמוד בדרישות המדינה המקומית.

ייצוג חברת ביו-טק בגיוס השקעות האנג'לים שלה.

ניתוחים אסטרטגיים והסכמי בנייה, כדי לענות על הצרכים הספציפיים של לקוחותינו במרחב

 טלפון בארץ: 972-8-936-0999+

 טלפון בארה"ב:  914-240-8816

פקס: 972-8-936-6000+

טלפון נייד: 972-52-839-9717+

דוא"ל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *