טכנולוגיה פיננסית

פיננסיה טכנולוגית, או 'פינטק' (Fintech), הוא המפגש בין עולם הטכנולוגיה והעולם הפיננסי ומצריך הבנה מעמיקה של שני העולמות הללו. מהזווית המשפטית-עסקית, ישנם הרבה היבטים ייחודיים של מפגש זה בין טכנולוגיה לעולם הפיננסי, אותם למדנו ב-SRK במשך שנים רבות של ליווי של חברות בינלאומיות בתחום הפינטק בליווי ההתפתחות המשפטית והעסקאות שלהן מול המוסדות הפיננסיים המובילים בעולם. לדעתנו, ידע מעמיק בחומר וידע מעשי לדעת למה לצפות במשא ומתן עם מוסדות פיננסיים גדולים הוא המפתח לעריכה ומשא ומתן מוצלח בהסכמים אלו.
בנינו עבור לקוחותינו מבנה מגוון של הסכמים שיאפשרו ללקוחותינו לבצע את עבודתם ביעילות. דוגמאות לכך הם הסכמי פלטפורמה, הסכמי שירות בענן (SAAS), הסכמי רישיונות (Licensing), הסכמי קליק (אינטרנטי), נספחי ביצוע עבודות, הסכמי הוכחת יכולת (Proof of Concept) והסכמי שותפות. יתר על כן, אנו מסייעים ללקוחותינו במשא ומתן על הסכמים אלה ואחרים עם גופים ומוסדות שונים, לרוב מוסדות פיננסיים בינלאומיים מובילים בעולם, על מנת לסייע ללקוחותינו לבצע עסקאות תוך הגנה על האינטרסים שלהם.
כפי שאנו עושים עם כל לקוחותינו, אנו מסייעים ללקוחותינו בתחום הפינטק בסיוע המשפטי הדרוש להם לבניית עסק מוצלח, החל משלב הקמתה של העסק ועד ליציאה או 'אקזיט', בהתאם לרצונותיו, דרישותיו וצרכיו של הלקוח. סיוע זה כולל ייעוץ משפטי בשלבים כגון התאגדות וממשל תאגידי, עסקאות גיוס הון, הסכמים מסחר והסכמים עסקיים, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי טכנולוגיה וקניין רוחני, מיזוגים ורכישות, הנפקות ראשוניות ודיווחים לרשויות ניירות ערך וייעוץ כללי לתאגידים.

אודות SRK

SRK מספקת שירותים משפטיים בהתאמה אישית באיכות גבוהה. אנו משרד עורכי דין שניגש לכל משימה עם מומחיות מקצועית והבנה מעמיקה של היעדים העסקיים של לקוחותינו. לרבים מלקוחותינו יש פעולות או לקוחות ברחבי העולם, ואנחנו מחויבים לתקני הזמן של קהילה עולמית.

האם אהבת את התוכן שלנו? שתף אותו עם חבריך:

עסקאות לדוגמה:

טכנולוגיה פיננסית

ייצוג של חברת פינטק בעסקת גיוס הון בסך 20 מיליון דולר עם סיכון מולקטיבי רב-לאומי ומוסדות פיננסיים גלובליים.

ייצוג חברת פינטק בעסקת גיוס הון בסך 17 מיליון דולר.

Representation of a fintech company in a $17 million capital raise transaction.

ייצוג חברת פינטק ביחס למימון מלאכים.

ייצוג של מספר חברות פינטק בהסכמי SAAS עם לקוחותיהם, הכוללים מוסדות פיננסיים מובילים והון 500 חברות ברחבי העולם.

סייענו לחברות פינטק בינלאומיות בניסוח מדיניות הפלטפורמה שלהן.

סייענו לחברות פינטק בינלאומיות בעריכתם ובחידושן של תנאי השימוש ותנאי השירות שלהן, ובמשא ומתן על תנאים כאלה מול מוסדות בינלאומיים מובילים.

ניסוח ואימוץ מדיניות והנחיות המותאמות לצרכים ולדרישות הציות של תעשיית הפינטק.

 טלפון בארץ: 972-8-936-0999+

 טלפון בארה"ב:  914-240-8816

פקס: 972-8-936-6000+

טלפון נייד: 972-52-839-9717+

דוא"ל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *