מיזוגים ורכישות

SRK מייצגת ומייעצת לקונים ולמוכרים לכל אורך תהליך המיזוגים והרכישות, החל מביצוע בדיקת נאותות ביחס ליעדים פוטנציאליים ושותפים, ועד לניסוח, עדכון וניהול משא ומתן של כל היבטי ההסכמים וביצוע העסקה.
אחת מנקודות המפנה בחיי התאגיד היא התרחשות מיזוג, רכישה או אירוע אקזיט אחר. עסקאות מסוג זה משנות את האינטרסים של הבעלות ולרוב גם את ניהול החברה, והדבר מביא לעיתים קרובות הזדמנויות עסקיות משמעותיות חדשות. אולם, תהליך זה אינו נטול סיכון. היתרון הברור של השימוש בנכסים החדשים, או ההנאה מהכסף שהובטח כתשלום עבור נכסים אלה, שנועדו לקדם את יעדי הצד החדש, מדגישים את העובדה שנכסים או תשלומים אלו היו עד כה בשליטת גורם אחר, ולכן לא תמיד ידועות הזכויות והחובות שהם נושאים עימם. לפיכך, ישנה חשיבות עליונה לכך שלקונה, למוכר, ולכל גורם אחר שיכנס למיזוג, רכישה, מיזם אסטרטגי או עסקה משמעותית אחרת, תהיה תמונה ברורה של הזכויות הקשורות בנכסים הנמכרים, יחד עם ההתחייבויות של כל צד בכל הקשור לכל צדדי העסקה. יתרה מזאת, יש לקבוע את כל התנאים בצורה ברורה ומדויקת על מנת לאפשר לכל צד ליהנות מפירות העסקה ללא הפתעות לא רצויות בעתיד.
בפרט יש לבחון לעומק במהלך התהליך נושאים קריטיים, כמו בעלות על הקניין הרוחני והריאלי של החברה, הבטחות כי אין התחייבויות הקשורות לחברה ולנכסים שלה, וכי לצד השני יש מעמד משפטי איתן בביצוע העסקה המוצעת.

אודות SRK

SRK מספקת שירותים משפטיים בהתאמה אישית באיכות גבוהה. אנו משרד עורכי דין שניגש לכל משימה עם מומחיות מקצועית והבנה מעמיקה של היעדים העסקיים של לקוחותינו. לרבים מלקוחותינו יש פעולות או לקוחות ברחבי העולם, ואנחנו מחויבים לתקני הזמן של קהילה עולמית.

האם אהבת את התוכן שלנו? שתף אותו עם חבריך:

עסקאות לדוגמה:

מיזוגים ורכישות

ייצגנו יצרן מוביל של סרטים מונו-מונחים באיכות גבוהה במהלך רכישתו מהנאמן בפשיטת רגל של כל הנכסים המהותיים הקשורים לעסקי הסרטים הגמישים של חברה בפשיטת רגל. אנו ממשיכים לייצג את החברה בכל עשייה, לרבות הסכמי אספקה, הסכמי רכישה, הסכמי ברית עסקית אסטרטגית, הסכמי עבודה והסכמי שירותי ייעוץ.

ייצגנו תאגיד בינלאומי ברכישת גרעין שליטה במפיץ.

ייצגנו חברה תל-אביבית העוסקת באופטימיזציה לפרסום בקשר להשקעה האסטרטגית שלה בחברה בקולורדו. הייצוג שלנו כלל בדיקת נאותות נרחבת ומשא ומתן על מסמכי העסקה.

ייצגנו את הלקוח הוותיק שלנו, חברת הבת הישראלית של מתווך אינטר-דילר מוביל בבריטניה, בקשר עם כניסתו למיזם משותף למתן שירותי צבירת סחר למשתתפים הפעילים בשוק המט"ח ללא מרשם. ייצגנו לקוח זה מאז הקמתו, כולל בקשר לרכישתו על ידי מתווך מוביל בין-סוחרים בבריטניה.

ייצגנו חברת תוכנה לניהול זהויות בקליפורניה ברכישתה על ידי חברת תוכנה בבורסה בניו יורק. העסקה נכרתה כדי לסייע לרוכש לספק פיתרון חזק וחזק לניהול זהויות שיגביר את היעילות העסקית, יענה על דרישות הציות ויעיל ביעילות את מחזור החיים של העובדים והשותפים. ייצגנו את לקוחנו בכל היבטי צרכיו המשפטיים והמסחריים במשך מספר שנים טרם רכישתו.

 טלפון בארץ: 972-8-936-0999+

 טלפון בארה"ב:  914-240-8816

פקס: 972-8-936-6000+

טלפון נייד: 972-52-839-9717+

דוא"ל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *