סטארטאפים

אנו משווים את העבודה שלנו עם חברות סטארט-אפ לעבודה בחממה. בתכנון ובטיפול נאות, זרע הרעיון יכול לפרוח לכדי אלון מלכותי.
אז יש לך רעיון. עכשיו אתה צריך להגן על הרעיון, להגן על עצמך, להקיף את עצמך באנשים מוכשרים שיכולים לעזור בפיתוח הרעיון, להשיג מימון כדי לקיים את פעולתך, ולבסוף, למסחר את הרעיון באמצעות מודל עסקי יעיל. תלוי במקור ואופי הרעיון או הטכנולוגיה, אך בדרך כלל דרושה מחשבה מתקדמת לפני קבלת החלטות סופיות שיגדירו ואולי יגבילו אתכם בהמשך. סוגיות קריטיות שצריך לקחת בחשבון בין שאר התחומים הרבים כוללות:
• תזמון.
• שמירה על סודיות, קניינים רוחניים ובעלות על הטכנולוגיה.
• דרישות כלכליות.
• אינטרסים של בעלויות.
• המודל העסקי והתוכנית העסקית.
בהתאם לצרכי ההון של המיזם, השקעות ראשוניות יכולות ללבוש אחת מכמה צורות, החל מהשקעות קטנות מחברים ובני משפחה, דרך השקעות מאנג'לים וקרנות הון סיכון ועד הסכמים עסקיים אסטרטגיים עם מובילי התעשייה. ללא קשר לצורה ולמבנה של המימון, יש להקפיד מאוד להגן על המייסדים ועל הרעיון. אם העסקאות וההסכמים בנויים כראוי, המייסדים והמשקיעים יכולים להשיג איזון המתאים להם, ובתקווה שזה יאפשר להם לבצע בהצלחה את האסטרטגיה העסקית ויאפשר להשיג צמיחה מתמשכת ו / או אפשרות יציאה לטובת כולם.
לאחר ביסוס התשתית, הסטארט – אפ, כמו כל חברה אחרת, יזדקק למערכת של הסכמים בהתאמה אישית כדי לקיים את פיתוחו והתקדמותו. הסכמים אלה ישתנו בהתאם למודל העסקי שהסטארט-אפ בחר להשתמש בו.
יש לנו עשרות שנים של ניסיון בליווי חברות בשלבים מוקדמים וחברות סטארט אפ. אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לצרכיהם של חברות טכנולוגיה צעירות ומייעצים ללקוחותינו בכל מגוון הנושאים הקשורים לפיתוח וצמיחה של חברה מצליחה.

אודות SRK

SRK מספקת שירותים משפטיים בהתאמה אישית באיכות גבוהה. אנו משרד עורכי דין שניגש לכל משימה עם מומחיות מקצועית והבנה מעמיקה של היעדים העסקיים של לקוחותינו. לרבים מלקוחותינו יש פעולות או לקוחות ברחבי העולם, ואנחנו מחויבים לתקני הזמן של קהילה עולמית.

האם אהבת את התוכן שלנו? שתף אותו עם חבריך:

עסקאות לדוגמה:

סטארטאפים

אנו עובדים ללא הרף עם חדשני טכנולוגיה ויזמים בהקמת חברות ומיזמים חדשים רבים בתחומים החל מפינטק ועד ביו-טכנולוגיה ועד תוכנה ארגונית. לאחר מכן אנו מספקים תמיכה משפטית למיזמים אלה בכל ההיבטים של עסקיהם.

ייצוג חברת פינטק מובילה בעסקת גיוס הון בהיקף של 20 מיליון דולר עם סיכון מולטי-סיני מוביל ומוסדות פיננסיים גלובליים.

ייצגנו את לקוח הביו-טכנולוגיה שלנו בסבב השקעות אסטרטגי של מיליוני דולרים בשלב מוקדם עם חברה ציבורית מובילה.

עבדנו עם חברה סינגפורית המפתחת משחקים מקוונים לפלטפורמות חברתיות וניידות בקשר לשלושה סבבי מימון בהיקף של יותר מ -5 מיליון דולר.

ייצגנו את מייסדי מערכת פריון מבוססת ענן בקשר עם הקמתה של חברת אחריות מוגבלת של דלאוור (LLC) וניהול משא ומתן ועריכת הסכם ההפעלה שלה, כמו גם כמה הסכמי רישוי ופיתוח תוכנה.

ייצגנו מפתח וספק של פתרונות FX חדשניים למטבעות שוק מתעוררים בקשר לסבב מימון של 4 מיליון דולר עם שתי חברות הון סיכון מובילות. אנו ממשיכים לעבוד עם החברה בקשר לברית עסקית ולהסכמי רישוי עם כמה בנקים ומתווכים מובילים לשימוש בפתרונות המט"ח הקנייניים של החברה.

ייצגנו חברת מכשירים רפואיים חדשנית העוסקת בפיתוח פתרונות ניטור לא פולשניים בקשר עם כניסתה למיזם משותף לפיתוח ניטור נושאים מרחוק בזמן אמת למרחקים ארוכים לתחומי הצבא והביטחון. חברת המיזם המשותף תמסחר מוצרים המשתמשים בטכנולוגיה הקניינית של הלקוח שלנו ליישומים צבאיים וביטחוניים. אנו מייצגים גם את הלקוח שלנו בקשר לפעילות מימון החוב והמימון שלו, לענייני החברה השוטפים ולסיבובים אסטרטגיים של חברות בת למטרה מיוחדת.

ערכנו, ניהלנו משא ומתן ותקנו את הסכמי SAAS לפלטפורמה הבסיסית עבור תאגידים בינלאומיים רבים בתחומי פינטק, ביג דאטה, IT, ועוד ארגונים עסקיים רבים אחרים, כולל חדשני טכנולוגיה מובילים הרשומים בפומבי (NASDAQ). יתר על כן, ייצגנו חברות בינלאומיות במשא ומתן שלהן על הסכמי SAAS עם רבים מהמוסדות הפיננסיים הבינלאומיים המובילים.

אנו ממשיכים להדריך חברות סטארט-אפ רבות מהקמה ועד השקעה מוקדמת / בשלב מוקדם.

 טלפון בארץ: 972-8-936-0999+

 טלפון בארה"ב:  914-240-8816

פקס: 972-8-936-6000+

טלפון נייד: 972-52-839-9717+

דוא"ל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *