פרו בונו

SRK רואה חשיבות רבה בפעילות פרו-בונו ושירותי קהילה, בדגש מרכזי על מתן שירותים משפטיים לנזקקים ולעניים של הקהילה המקומית.
SRK הקימה את הסניף הראשון ברחובות של תוכנית הפרו-בונו של לשכת עורכי הדין. היא הפעילה וניהלה את התוכנית ברחובות, וקישרה בין העניים והנזקקים ברחובות והסביבה, לבין לשכת עורכי הדין. הקליניקה השבועית ייעצה למאות פונים מרחובות והסביבה בעניינים שנעים מהתעללות במשפחה והזנחת ילדים ועד פעולות גבייה. הפונים למרפאה מייצגים את קשת החברה הישראלית, כולל ילידי הארץ, עולים מחבר העמים, אתיופיה וצפון אמריקה, דתיים וחילונים.
במהלך השנים עו"ד סטיב קרוננגולד הקדיש זמן והשקעה בפרויקטים שונים עם הקהילה של עולי אתיופיה בקרית משה, רחובות.
פעילויות אלה כללו סיוע משפטי פרו בונו, השתתפות בפרויקט עם משטרת רחובות ולאחרונה חסות לתוכנית ספורט המקדמת ערכים אישיים וקהילתיים.
מייסד SRK, סטיב קרוננגולד, מאמין כי כל עורך דין מצליח צריך להיות מעורב בשירותי קהילה ופעילות פרו בונו. לסטיב קרוננגולד יש מחויבות ארוכת טווח לעבודה בפרו בונו כחלק מהקריירה המקצועית שלו. הנה כמה דוגמאות: סטיב עבד באגודה לסיוע משפטי בניו יורק, מושל ועדת הסינון השיפוטית של ניו יורק, הקליניקה הבכירה למשפטים של אגודת הסיוע המשפטי, פרויקט השחזור של בית הכנסת ברחוב אלדרידג', ייצוג האומה ההודית 'אינדיא' בתביעות נגד ממשלת ארצות הברית, מועצת הקורל הלאומית ומרכז הלמידה לגיל הרך לילדים יוצאי אתיופיה בישראל. סטיב קרוננגולד קיבל בשנת 2004 תעודת הוקרה מלשכת עורכי הדין על מחויבות לשירות פרו בונו. בשנת 2020 קיבל סטיב קרוננגולד תעודת הוקרה מטעם שירותי ייעוץ לאזרח בעיריית רחובות, על שנים של עשייה לרווחת הקהילה.
SRK ממשיכה לחפש דרכים בהן היא יכולה לשפר את מעשי הפרו-בונו שלה והיא נרתמת להמשך הצמיחה וההצלחה של התוכנית.

אודות SRK

SRK מספקת שירותים משפטיים בהתאמה אישית באיכות גבוהה. אנו משרד עורכי דין שניגש לכל משימה עם מומחיות מקצועית והבנה מעמיקה של היעדים העסקיים של לקוחותינו. לרבים מלקוחותינו יש פעולות או לקוחות ברחבי העולם, ואנחנו מחויבים לתקני הזמן של קהילה עולמית.

האם אהבת את התוכן שלנו? שתף אותו עם חבריך:

 טלפון בארץ: 972-8-936-0999+

 טלפון בארה"ב:  914-240-8816

פקס: 972-8-936-6000+

טלפון נייד: 972-52-839-9717+

דוא"ל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *